Πέμπτη , 22 Φεβρουάριος 2024

Τζαμουράνης: Κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του-Όλα τα ονόματα

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΤΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Τζαμουράνης Βασίλειος του Νικολάου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Αδαμοπούλου Θεανώ του Παναγιώτη
  2. Αθανασόπουλος Παναγιώτης-Ορέστης του Θεοφάνη
  3. Αθανασοπούλου Αικατερίνη του Δημητρίου
  4. Αλιφέρης Κωνσταντίνος του Αριστομένη
  5. Αντωνόπουλος Μιχαήλ του Δημητρίου
  6. Αργυράκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  7. Ασημακόπουλος Διονύσιος του Γεωργίου
  8. Βαρελάς Νικήτας του Κωνσταντίνου
  9. Βασιλάκη Γεωργία του Θεοδώρου
  10. Γαλιώτος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  11. Γεωργακαράκου Τσιλιβαράκη Χρυσούλα του Δημητρίου
  12. Γεωργοπούλου Τρισεύγενη (Βένια) του Δημητρίου
  13. Γεωργούντζου Μαρία Νίκη του Βασιλείου
  14. Γκούζος Νικόλαος του Φιλίππου
  15. Δεικτάκης Ιωάννης του Αθανασίου
  16. Δημέας Λεωνίδας του Φωτίου
  17. Δημητροπούλου Πολυτίμη (Πόλυ) του Νικολάου
  18. Δωδέκατος Βασίλειος του Αθανασίου
  19. Ζαφείρης Σαράντος του Ιωάννη
  20. Καμαρινόπουλος Κωνσταντίνος του Ηλία
  21. Καμουτσής Εμμανουήλ (Μανώλης) του Κυριάκου
  22. Κανάκης Βασίλειος του Θεοδώρου
  23. Καπετανάκη Μαργαρίτα του Φωτίου
  24. Καρδάσης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
  25. Καρρά Παναγιώτα του Βασιλείου
  26. Καψαμπέλης Νικόλαος του Δημητρίου
  27. Κοκκίνη Ευαγγελία του Παναγιώτη
  28. Κούβελα Κάτσαρη Ευγενία του Κωνσταντίνου
  29. Κουκούτσης Αθανάσιος του Σωτηρίου
  30. Κυριακόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  31. Κυριακοπούλου Αθανασία (Νάνσυ) του Ανδρέα
  32. Λαλιώτη Ελένη του Σπυρίδωνος
  33. Λίτο Γκιέργκι του Γιάννη
  34. Θεοδωρακοπούλου Χαρίκλεια του Ιωάννη
  35. Μαλαβέτσης Πέτρος του Θεοδωρή
  36. Μαλαπάνη Μαρία του Παναγιώτη
  37. Μαμμέας Βασίλειος του Γεωργίου
  38. Μανθίδης Ευάγγελος του Νικολάου
  39. Μανωλέας Σωτήριος του Παναγιώτη
  40. Μητσέας Αθανάσιος του Γεωργίου
  41. Μιχαήλ Μιχαήλ του Γεωργίου
  42. Μουζάκης Γεώργιος του Πολυζώη
  43. Μούκας Σταύρος του Κωνσταντίνου
  44. Μπάκας Νικόλαος του Γεωργίου
  45. Μπαλής Παναγιώτης του Χαραλάμπους
  46. Μπελογιάννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  47. Μπεχράκης Νικόλαος του Ιωάννη
  48. Μπεχράκης Σταμάτης του Πέτρου
  49. Νακόπουλος Αθανάσιος του Ιωάννη
  50. Νικολαράκης Παντελής του Νικολάου
  51. Παναγιωτόπουλος Φώτιος του Γεωργίου
  52. Παπαδάκης Ευάγγελος του Γεωργίου
  53. Παπαευγενίου Γεώργιος του Εμμανουήλ
  54. Παπαθεοδώρου Νικόλαος του Δημητρίου
  55. Πολυχρονόπουλος Αναστάσιος του Γεωργίου
  56. Πουλοπούλου Μαργαρίτα Μαρία του Γρηγορίου
  57. Ραβάνη Ιωάννα του Αναστασίου
  58. ΡούμποςΝικόλαος του Δημοσθένους
  59. Ρουσσάκη Σταυριανή (Ριανή) του Κωνσταντίνου
  60. Σμέρλας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  61. Σωφρονάς Γεώργιος του Νικολάου
  62. Ταυλαρίου Αγγελική του Ιωάννη
  63. Τσαπόγας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  64. Τσιβελεκίδη Μίλιτσα (Μίλη) του Σταύρου
  65. Τσιγαρίδης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  66. Τσώνης Αντώνιος του Πέτρου
  67. Φαββατάς Δημήτριος του Γεωργίου
  68. Φλεβάρη Μουργή Παναγιώτα του Ευαγγέλου
  69. Φλώρος Ηλίας του Νικολάου
  70. Φλώρου Ιωάννα (Γιάννα) του Ρήγα
  71. Χανδρινός Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
  72. Χριστόπουλος Ιωάννης του Αντωνίου
  73. Χριστόπουλος Ιωάννης (Γιάννης) του Αριστείδη
  74. Χριστοπούλου Ειρήνη του Ευσταθίου

Κοινότητα Καλαμάτας

  1. Αγάλος Διονύσιος του Νικολάου
  2. Αργυροπούλου Χανδρινού Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Κωνσταντίνου
  3. Γεωργακίλα Ευσταθία του Δημητρίου
  4. Γκίζα Γεωργία Βασιλική (Γιοβάνα) του Νικολάου
  5. Γουρνά Μαρία του Κωνσταντίνου
  6. Γρηγοροπούλου Αικατερίνη του Παναγιώτη
  7. Γωργακίλας Κωνσταντίνος του Ευσταθίου
  8. Δεληγιάννη Αργυρώ Σοφία του Παναγιώτη
  9. Καίσαρης Βασίλειος του Μιχαήλ
  10. Κακαράκη Ελένη του Θεοδώρου
  11. Κόναρ Μπάρμπαρα Μαλγκορζάτα του Στάνισλαβ
  12. Κόντος Γεώργιος του Πέτρου
  13. Κουράκλη Χρυσομάλλη Μαρία του Σπυρίδωνος
  14. Κουτίβας Μιχαήλ του Σωτηρίου
  15. Κυριακόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη
  16. Μαγκλάρα Ελένη του Δημητρίου
  17. Μακρή Παναγιώτα του Δημητρίου
  18. Μαρκοπούλου Σταυρούλα (Βούλα) του Ευαγγέλου
  19. Μητροπούλου Βενετία του Ηλία
  20. Μητσέας Δημήτριος του Σταύρου
  21. Μπουκέα Καλλιόπη (Κέλλυ) του Νικολάου
  22. Ρήγα Αγγελική Λάιλα του Πούλου
  23. Σταυριανόπουλος Θεόδωρος του Χαραλάμπους
  24. Τσαρπάλα Μάρθα του Παύλου
  25. Τσιγάρου Σταματίνα του Αθανασίου

Κοινότητα Βέργας

  1. Κόκκαλης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  2. Κότσης Χρήστος του Βασιλείου
  3. Πανουσόπουλος Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος
  4. Πανταζή Αμαλία του Ευαγγέλου
  5. Σπυροπούλου Μάρθα του Δημητρίου

Κοινότητα Αγίου Φλώρου

  1. Γεωργακοπούλου Αγγελική του Γεωργίου

Κοινότητα Αγρίλου

  1. Κατσόγιαννη Μαρία τουΓεωργίου
  2. Κορομηλάς Ιωάννης του Ηλία
  3. Κορομηλάς Περικλής του Γεωργίου

Κοινότητα Αιθαίας

  1. Γκίζας Σταύρος του Κωνσταντίνου
  2. Κριζέα Παναγιώτα του Φωτίου
  3. Μαυρομμάτη Αργυρώ του Νικολάου

Κοινότητα Αλαγονίας

  1. Σκαφιδάς Παναγιώτης του Γεωργίου

Κοινότητα Αλωνιών

  1. Μακρόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου

Κοινότητα Άμμου

  1. Σταθόπουλος Αγησίλαος του Γεωργίου

Κοινότητα Άμφειας

  1. Πουλόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  2. Σπυρόπουλος Γεώργιος (Σταμάτης) του Ιωάννη
  3. Φαββατάς Νικήτας του Γεωργίου

Κοινότητα Ανεμόμυλου

  1. Κατσιρέα Ανθούλα Δέσποινα του Άγγελου

Κοινότητα Αντικάλαμου

  1. Βεργόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη
  2. Μανωλοπούλου Αθανασία του Παναγιώτη
  3. Χελά Παναγιώτα του Δημοσθένους

Κοινότητα Άριος

  1. Μπρούμας Αθανάσιος του Θεοδώρου
  2. Νάσιος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  3. Τσιάλα Κούβελα Δήμητρα του Γεωργίου
  4. Φράγκος Ηλίας του Παναγιώτη
  5. Χρυσοβέργης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Αριοχωρίου

  1. Καράμπελας Παντελεήμων του Αντωνίου
  2. Μανιάτης Γεώργιος του Αναργύρου
  3. Πετρουλάκη Κοΐνη Αυγουστίνα του Χαραλάμπους

Κοινότητα Αρτεμισίας

  1. Δικαίος Θεόδωρος του Γεωργίου

Κοινότητα Αρφαρών

  1. Βλαχάκη Παναγιώτα του Νικολάου
  2. Καλογεροπούλου Σπυριδούλα του Αθανασίου
  3. Κατσαμπάνης Γρηγόριος του Νικολάου
  4. Μπούρας Ιωάννης του Παναγιώτη
  5. Πολυχρόνη Παρασκευή του Παναγιώτη

Κοινότητα Ασπροπουλιάς

  1. Μπούρας Γεώργιος του Επαμεινώνδα

Κοινότητα Ασπροχώματος

  1. Γιαμαρέλου Αναστασία του Ιωάννη
  2. Λαγανάκος Ιωάννης του Νικολάου
  3. Μανούσος Πέτρος του Γεωργίου

Κοινότητα Βρομόβρυσης

  1. Βανικιώτης Σταμάτιος του Δημητρίου
  2. Παπαδολιόπουλος Σωτήριος του Ευσταθίου

Κοινότητα Ελαιοχωρίου

  1. Καπετανέας Σωτήριος του Σοφοκλέους
  2. Σκόκου Βασιλική του Σταύρου
  3. Στεφανή Παναγιώτα του Θεμιστοκλή

Κοινότητα Θουρίας

  1. Αγγελόπουλος Γεώργιος του Σωτηρίου
  2. Καρτσώλη Αγγελική του Κωνσταντίνου
  3. Μιχαλόπουλος Αργύριος του Μιχαήλ
  4. Μυλωνάς Αχιλλεύς του Παναγιώτη
  5. Νικολαΐδου Φωτεινή του Γεωργίου
  6. Πουλόπουλος Παρασκευάς του Γρηγορίου
  7. Ρούσσης Θεόδωρος του Νικολάου
  8. Ταταρούνη Άννα του Γεωργίου

Κοινότητα Καρβελίου

  1. Κοσμόπουλος Ανδρέας του Δημητρίου

Κοινότητα Λαδά

  1. Γκίζα Σοφία του Αντωνίου

Κοινότητα Λαιίκων

  1. Βρυώνης Αναστάσιος του Γεωργίου
  2. Ζαφείρης Ιωάννης του Σαράντου
  3. Ηλιόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου
  4. Λαγωνικάκου Ναυσικά του Ιωάννη
  5. Λιανού Μαριέλλα του Δημητρίου
  6. Παπαδόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου
  7. Τσαούση Ευσταθία του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Μικράς Μαντίνειας

  1. Γιαννακέα Ελισάβετ (Μπέτυ) του Νικολάου
  2. Κόκκαλη Τερέζα του Κωνσταντίνου
  3. Κουνάδης Γεράσιμος του Γεωργίου
  4. Περρέας Δημήτριος του Γεωργίου

Κοινότητα Μικρομάνης

  1. Αναζίκος Χρήστος του Νικολάου
  2. Κοτσιλιέρη Αφροδίτη του Αριστοδήμου
  3. Μανδηλάρης Ευστάθιος του Παναγιώτη
  4. Σταματόπουλος Ιωάννης του Ευαγγέλου
  5. Φωτεινάκης Σπυρίδων του Βασιλείου

Κοινότητα Νεδούσης

  1. Βαρελάς Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Πηγών

  1. Μαρκόπουλος Απόστολος του Βασιλείου

Κοινότητα Πηδήματος

  1. Κάργας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  2. Κάργας Ηλίας του Γρηγορίου
  3. Μπαρούνη Αικατερίνη του Γεωργίου

Κοινότητα Πλατέος

  1. Κοντόπουλος Μενέλαος του Χρήστου
  2. Κούτσικας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  3. Μαρούλης Σπυρίδων του Αθανασίου
  4. Ρηγοπούλου Δήμητρα του Σπυρίδωνος

Κοινότητα Πολιανής

  1. Δικαίος Χρήστος του Γεωργίου
  2. Κορομηλά Άννα του Βασιλείου

Κοινότητα Σπερχογείας

  1. Γεωργακίλας Θεόδωρος του Ηλία
  2. Ζέππος Γεώργιος του Ιωάννη
  3. Κουτίβα Ζαχαρούλα του Παναγιώτη
  4. Τσιμόγιαννης Ιωάννης του Σωτηρίου
  5. Τσόλκα Βασιλική του Παναγιώτη
  6. Τσούκαλης Βασίλειος του Σταύρου
  7. Ψυρρής Διονύσιος του Δημητρίου

Κοινότητα Σταματινού

  1. Μωραγιάννης Ιωάννης του Παναγιώτη

Δείτε επίσης εδώ

Πρότυπο οδοντιατρείο Αισθητικής Οδοντιατρικής,Προσθετικής και γενικών οδοντιατριατικών υπηρεσιών.

Πρότυπο οδοντιατρείο Αισθητικής Οδοντιατρικής,Προσθετικής και γενικών οδοντιατριατικών υπηρεσιών. Το ιατρείο μας βρίσκεται στην καρδιά της …